Persol kontynuuje podróż wśród najbardziej urokliwych przedmiotów z naszej przeszłości. Obecnie tworzy się nowy dział tej historii: kolekcja Typewriter Edition. Głównym obiektem uwagi jest przedmiot z nieodległej przeszłości — maszyna do pisania. Wyparta przez technologię i uznana za archaiczną, została wymieniona na zdecydowanie mniej czarujący komputer. Aczkolwiek działająca na wyobraźnię moc tych sprzętów wciąż jest żywa. Maszyny do pisania zrewolucjonizowały metodę pisania i stały się też przedmiotem uwielbienia dla tych, którzy chcą na nowo wydobyć rytm i tradycje przeszłości.Persol stara się zinterpretować tę pretensjonalną spuściznę przy użyciu najlepszej jakości materiałów i technologii, wykorzystując oryginalne zdobienia, które cechują 4 modele z kolekcji Typewriter — 2 pary opraw korekcyjnych oraz okulary przeciwsłoneczne (2 pary) . Przykładem jest nowy wzór metalowego mostka, ozdobiony delikatnym rzeźbieniem, a front opraw zdobią nity z literami ze dawnej klawiatury maszyny do pisania . Nazwa projektu został wygrawerowany kultowa czcionką American Typewriter,  a na zakończeniach zauszników tworzy się promienisty motyw na cześć sposobu działania dawnych maszyn do pisania. Kolekcja stawia również na wygodę użytkowania. W zausznikach  wykorzystano 3 cylindry Meflecto, które gwarantują wysoką elastyczność i płynność.
 
Galeria zdjęć okularów poniżej:
okulary-persol
 
 
optyk-okulary-persol
 
optyk-persol
 
okulary-optyk-persol

Pozostałe aktualności

  • 1
  • 2
Prev Next
Scappa Eyewear by Joanna Krupa już w naszych salonach!

Scappa Eyewear by Joanna Krupa już w nas…

W naszych salonach optycznych znajdziesz nowoczesne, designerskie okulary od samej Joanny Krupy! Scappa Eyewear zrewolucjonizuje rynek! Zapraszamy!

14-03-2019 Hits:3293 Aktualności

Okulary na 20 - lecie marki TMA w ofercie naszego salonu!

Okulary na 20 - lecie marki TMA w oferci…

Nowa seria okularów marki TMA na 20 - lecie istnienia firmy. Zapraszamy do naszego salonu optycznego!

06-03-2019 Hits:747 Aktualności

Zapraszamy na Tragi Optyczne w Poznaniu!

Zapraszamy na Tragi Optyczne w Poznaniu!

  Zapraszamy na Targi Optyczne do Poznania! Kiedy? 23-24 listopada. Gdzie? Międzynarodowe Targi Poznańskie - Pawilon 3, stoisko 84.

21-11-2018 Hits:2322 Aktualności